Zespół

mwegnerlMagdalena Wegner

Właścicielka Wyspy Zmian, trener, coach, mediator. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem osobistym, zajmuje się coachingiem konfliktu i mediacjami, prowadzi grupy wsparcia i grupy praktykujące NVC. W swojej pracy opiera się przede wszystkim na Porozumieniu bez Przemocy – rozpoczęła proces międzynarodowej certyfikacji w tym zakresie.
więcej » 

jhofmanpJoanna Rogala-Hoffman

Psycholog, ukończyła m.in. kurs terapii rodzin, podyplomowe studia w zakresie terapii dysleksji. Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą. Była kierownikiem psychologiczno-pedagogicznym oddziału dla młodzieży z zaburzeniami emocjonalnymi w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji w Zagórzu k. Warszawy.
więcej »
abaginskalAleksandra Bagińska

Z wykształcenia psycholog. Na co dzień propaguje metodę Porozumienia bez Przemocy. Jest akredytowanym facylitatorem programu Esencje Kobiecości i Męskości. W 2009 roku stworzyła i od tego czasu opiekuje się stroną www.nvc.info.pl . Pracowała jako terapeuta w szkole oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej w świetlicy dla dzieci i młodzieży. Jest zaangażowana w praktykę i propagowanie metody Kręgów Naprawczych.dnawrockapDominika Fieńko-Nawrocka

Dyplomowany trener, coach. W swojej pracy łączy m.in. podejście zen-coachingowe z metodą Porozumienia bez Przemocy (NVC) oraz wiedzą z zakresu świadomości ciała. Prowadzi warsztaty i szkolenia z komunikacji, rozwiązywania konfliktów, relacji w związku, rodzicielstwa i rozwoju osobistego oraz indywidualne sesje coachingowe i grupy wsparcia. Absolwentka Szkoły Trenerów Dojrzewalni Róż i programu trenerskiego pracy z ciałem metodą Living Dance Form.Agnieszka Rzewuska Paca  Agnieszka Rzewuska-Paca

Psycholog, coach i trenerka rozwoju osobistego, z ośmioletnim doświadczeniem pracy w korporacji, w obszarach zarządzania projektami, marketingu i HR.

Rozwojem osobistym zajmuje się od 10 lat, w tym jako trenerka od 2008r, prowadząc warsztaty z zakresu empatycznej komunikacji. Szczególnie dużo radości sprawia jej prowadzenie zajęć dla rodziców. Jest zarejestrowaną kandydatką w procesie certyfikacji na trenera PBP.

 

aolszewskapAgnieszka Olszewska

Mama 6-letniego Tymona, z wygody farmaceutka, z pasji trenerka, mediatorka i facylitatorka programu Essential Peacemaking W&M, zafascynowana dziecięcą mądrością, komunikacją empatyczną i wynalazcami, amatorka trikke, „Pracy” Byron Katie i odpowiedzi na pytanie jak żyć w chwili.polecane warsztaty:

29.09.2018, godz. 10.00-18.00, Warszawa

Warsztaty wprowadzające do Porozumienia bez Przemocy.

01.10.2018 – 21.01.2019 , poniedziałki godz. 18.00-21.00

To cykl warsztatów dla nauczycieli, wychowawców i innych osób pracujących z dziećmi i młodzieżą.