Agnieszka Rzewuska-Paca

 

 

 

 

Agnieszka Rzewuska Paca

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Rzewuska-Paca

Psycholog, coach i trenerka rozwoju osobistego, z ośmioletnim doświadczeniem pracy w korporacji, w obszarach zarządzania projektami, marketingu i HR.

Rozwojem osobistym zajmuje się od 10 lat, w tym jako trenerka od 2008r, prowadząc warsztaty z zakresu empatycznej komunikacji. Szczególnie dużo radości sprawia jej prowadzenie zajęć dla rodziców. Jest zarejestrowaną kandydatką w procesie certyfikacji na trenera PBP; podejścia, które stało się jej sposobem na życie, i które od ponad pięciu lat zgłębia pod okiem czołowych światowych trenerów – m.in. Mashala Rosenberga, Miki Kashtan, Marianne Gothlin, Kaya Runga, Nady Ignatovic. Aktywnie wspiera Fundację Świadomego Rozwoju, która propaguje w Polsce pokojowe metody porozumiewania się, w tym PBP.

Jest ciekawa świata i ludzi, lubi się zastanawiać co sprawia, że ludzie robią to co robią. Ceni sobie wolność, radość życia i dobry kontakt z innymi ludźmi. Z tego powodu uwielbia pracować jako coach i pomagać swoim klientom w docieraniu do ich wewnętrznej mądrości.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama 5-letniego Jaśka i 2,5-letniej Zuzi. Podróżniczka – wraz z mężem w 8 miesięcy objechała świat www.roundtheworld.pl

 

polecane warsztaty:

18.04.2020, godz. 10.00-17.30, Warszawa

Warsztaty wprowadzające do Porozumienia bez Przemocy.

02.03.2020 – 15.06.2020, poniedziałki  18.00-21.00

To cykl warsztatów dla nauczycieli, wychowawców i innych osób pracujących z dziećmi i młodzieżą.